سینگل 00 زیر هدر بالای پست
کانتنت سینگل 0

۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل آموزش کار در منزل

کانتنت سینگل 00
کانتنت سینگل 000

کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل با کامپیوتر کار در منزل با اینترنت کار در منزل برای خانمها کار در منزل برای بانوان کار در منزل برای خانمهای خانه دار کار در منزل برای دانشجو کار در منزل برای آقایان کار در منزل برای نوجوانان کار در منزل برای زنان خانه دار کار در منزل برای دانشجوین کار در منزل برای زنان کار در منزل برای مردان کار در منزل با حقوق عالی کار در منزل با درآمد عالی کار در منزل با درآمد بالا کار در منزل با حقوق بالا کار در منزل تایپ کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل با کامپیوتر کار در منزل با اینترنت کار در منزل برای خانمها کار در منزل برای بانوان کار در منزل برای خانمهای خانه دار کار در منزل برای دانشجو کار در منزل برای آقایان کار در منزل برای نوجوانان کار در منزل برای زنان خانه دار کار در منزل برای دانشجوین کار در منزل برای زنان کار در منزل برای مردان کار در منزل با حقوق عالی کار در منزل با درآمد عالی کار در منزل با درآمد بالا کار در منزل با حقوق بالا کار در منزل تایپ کار در منزل آموزش کار در منزل آموزش کار در منزل ۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل آموزش کار در منزل

 

۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل آموزش کار در منزل

 

کار در منزل , کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کار اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , آموزش کسب و کار کار اینترنتی , ۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل , کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کار اینترنتی , کار در منزل , آموزش کار اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کسب درآمد از اینترنت در منزل , کار در منزل
کار در منزل , کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کار اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , آموزش کسب و کار کار اینترنتی , ۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل , کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کار اینترنتی , کار در منزل , آموزش کار اینترنتی , کسب و کار اینترنتی , آموزش کار در منزل , کسب درآمد از اینترنت در منزل , کار در منزل

کار در منزل به عنوانی یکی از اقتصادی ترین و هوشمندانه ترین روشهای کسب درآمد ، نیاز به رعایت نکاتی چند برای موفقیت دارد. در این پست ۱۰ نکته بسیار مهم در رابطه با کار در خانه را ذکر میکنم که امیدوارم با رعایت آنها در کسب و کار خانگی خود، بتوانید به موفقیتی که شایسته آن هستید، دست یابید.

 

۱٫ ایجاد دفتر کار در منزل

این کار می تواند یکی از حرفه ای ترین تصمیمات برای بیزینس خانگی شما باشد اما اگر در خانواده ای پرجمعیت و/یا خانه ای کوچک زندگی میکنید، شاید تنها راه این باشد که بخشی از خانه را به این کار اختصاص دهید و نخواهید توانست اتاقی مخصوص کار داشته باشید.

 

۲٫ برنامه ریزی

برنامه ریزی یعنی کار خود را جدی گرفته اید! اگر زمانی خاص را برای کار در نظر دارید، حتماً تمام برنامه های دیگر را به ساعاتی دیگر موکول کنید و زمان در نظر گرفته شده برای کسب و کار خانگی خود را به هیچ وجه به کار دیگری تخصیص ندهید البته بر کسی پوشیده نیست که وقتی اضطرار پیش می آید، یکی از بزرگترین مزایای کسب و کارهای خانگی هم سر باز میکند و آن رئیس خود بودن است! می توانید به ضرورت پیش آمده برسید و کار را کنار گذارید اما دقت داشته باشید درباره ضرورت صحبت میکنم نه هرکاری که دوست داشتید!

 

۳٫ کسب و کار خانگی خود را مجهز کنید

اگر در منزل کسب و کاری ساده راه اندازی کرده اید ، فراموش نکنید که آن را به موارد الزامی چون کامپیوتر ، اینترنت ، تلفن ، فکس ، موبایل و … مجهز نمایید. شاید تمام موارد به کار شما نیایند اما قطعاً تلفن اختصاصی به همراه کامپیوتر و اینترنت می توانند به پیشرفت شما، کمک شایانی بکنند.

 

۴٫ هم نشینانتان را با دقت انتخاب کنید

وقتی در منزل کار میکنید، افراد بسیار در اطراف شما خواهند بود که کار کردن شما را امری بیهوده تلقی کرده و در واقع شروع به ارسال امواج منفی در رابطه با کار شما خواهند کرد. به شدت از این افراد بر حذر باشید؛ اجازه بدهید همچنان در تعریف “کار یعنی بزن بیرون و جون بکن” باقی بمانند!

 

۵٫ به آسایش خود اهمیت بدهید

نمی توانید انتظار داشته باشید که بدون راحت بودن در محیط کار (منزلتان)، نتیجه مناسبی از کار کردن بگیرید. مثلاً داشتن صندلی مناسب، محیط مرتب و تا حد امکان انرژی بخش، داشتن حداقل وسائل لازم برای راحتی مثل کولر در تابستان و … را جدی بگیرید.

محیط کار خود را تا جایی که جا دارد از شلوغی دور نگه دارید و بر نظم آن بکوشید.

 

۶٫ از مزیت رئیس خود بودن بهره بگیرید

شما رئیس کار خود هستید و ساعات کاریتان را خودتان تعیین میکنید. پس از این مزیت بهره بگیرید و در ساعاتی از شبانه روز دست به کار شوید که احساس راحتی بیشتری میکنید. مثلاً بعد از یک کوهنوردی صبحگاهی شاید زیاد نتوانید خوب کار کنید. می توانید کار را پس از استراحت استارت بزنید.

 

۷٫ تمرکز

عوامل مخل تمرکز را از محل کار خود دور کنید. محل کار شما نباید کنار تلویزیون در حال پخش مسابقه فوتبال باشد!

 

۸٫ سر و سامان دادن کارهای بیرون از خانه

مسلماً هر کسی در بیرون از منزل هم کارهایی دارد. حتی با فرض اینکه برای تکمیل کارهای داخل منزل، بیرون می رود. برای این مورد طوری برنامه ریزی کنید که تنها یک روز در هفته و برای تعداد ساعات مشخصی بیرون باشید و به این کارها رسیدگی کنید.

 

۹٫ از نیروی دیگران غافل نشوید

اینکه همه کارها را به تنهایی انجام دهید، تقریباً محال است! می توانید بخشی از کارها را به افرادی که صلاحیت آن را دارند واگذار کنید، مثلاً اگر کار طراحی انجام میدهید، ارسال طرح چاپ شده به کارفرما را به پیک بسپارید یا انجام کارهای دفتری خود را به یک فرد قابل اعتماد و … .

 

۱۰٫ زندگی فقط کار نیست

حتی اگر در منزل کار می کنید هم باید به یاد داشته باشید که شما به عنوان یک انسان، نیاز به برقراری ارتباط با سایرین دارید. بعد از مدتی کار کردن، احساس خستگی خواهید کرد و اینجاست که ارتباط داشتن با سایرین ارزش و اهمیت خود را نشان می دهد… .

 

کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل با کامپیوتر کار در منزل با اینترنت کار در منزل برای خانمها کار در منزل برای بانوان کار در منزل برای خانمهای خانه دار کار در منزل برای دانشجو کار در منزل برای آقایان کار در منزل برای نوجوانان کار در منزل برای زنان خانه دار کار در منزل برای دانشجوین کار در منزل برای زنان کار در منزل برای مردان کار در منزل با حقوق عالی کار در منزل با درآمد عالی کار در منزل با درآمد بالا کار در منزل با حقوق بالا کار در منزل تایپ کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل با کامپیوتر کار در منزل با اینترنت کار در منزل برای خانمها کار در منزل برای بانوان کار در منزل برای خانمهای خانه دار کار در منزل برای دانشجو کار در منزل برای آقایان کار در منزل برای نوجوانان کار در منزل برای زنان خانه دار کار در منزل برای دانشجوین کار در منزل برای زنان کار در منزل برای مردان کار در منزل با حقوق عالی کار در منزل با درآمد عالی کار در منزل با درآمد بالا کار در منزل با حقوق بالا کار در منزل تایپ کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل آموزش کار در منزل ، کار در منزل با کامپیوتر کار در منزل با اینترنت کار در منزل برای خانمها کار در منزل برای بانوان کار در منزل برای خانمهای خانه دار کار در منزل برای دانشجو کار در منزل برای آقایان کار در منزل برای نوجوانان کار در منزل برای زنان خانه دار کار در منزل برای دانشجوین کار در منزل برای زنان کار در منزل برای مردان کار در منزل با حقوق عالی کار در منزل با درآمد عالی کار در منزل با درآمد بالا کار در منزل با حقوق بالا کار در منزل تایپ کار در منزل آموزش کار در منزل ۱۰ نکته حیاتی برای کار در منزل آموزش کار در منزل

کانتنت سینگل 0000
کانتنت سینگل 000000 زیر پست بالای کامنت ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینگل 000 زیر کامنت ها بالای فوتر