سینگل 00 زیر هدر بالای پست
کانتنت سینگل 0

بدست آوردن بک لینک خوب بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی

کانتنت سینگل 00
کانتنت سینگل 000

بدست آوردن بک لینک خوب بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی

بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک بدست آوردن بک لینک خوب

 

بک لینک , بک لینک رایگان , افزایش بک لینک سایت , بک لینک مجانی , بک لینک , ساختن بک لینک خوب , بک لینک , بدست آوردن بک لینک خوب , بک لینک رایگان , افزایش بک لینک سایت , بک لینک مجانی , بک لینک
بک لینک , بک لینک رایگان , افزایش بک لینک سایت , بک لینک مجانی , بک لینک , ساختن بک لینک خوب , بک لینک , بدست آوردن بک لینک خوب , بک لینک رایگان , افزایش بک لینک سایت , بک لینک مجانی , بک لینک

در مقاله بک لینک چیست با تعریف بک لینک و ویژگی های بک لینک های خوب و بد آشنا شدیم. در این مقاله هدف معرفی روش های بدست آوردن بک لینک خوب از دیگر سایت ها است.

 

بهترین راه برای ترغیب دیگران به لینک کردن سایت خود

سئوالی بسیار مهم برای تک تک وب مسترها. اینکه چه کنیم تا توسط دیگران لینک شویم، خیلی مهم است. آیا داشتن سایتی با ظاهر زیبا تضمین کننده ی لینک شدن آن توسط بقیه است؟ خیر. سایتی با ظاهر زیبا که احتمالاً از تکنولوژیهایی مثل فلش در طراحی آن بهره گرفته شده است، به هیچ وجه نمی تواند در برابر سایتی که مطالبی بسیار متنوع در زمینه ای خاص دارد، برای جذب لینک رقابت کند. چرا که هدف افراد از کلیک روی لینکهای مختلف کسب اطلاعات است نه یافتن سایتهایی با ظاهر زیبا برای دیدن! البته منکر لزوم زیبایی برخی سایتهای خاص مانند سایتهای گالری های عکس نمی شوم اما در واقع زیبایی ظاهری سایت در محبوبیت آن بین سایتهای همکار و کاربران نقش کمرنگی دارد.

 

افراد به دنبال جستجو به سایت شما وارد می شوند، جستجو برای مطلبی خاص. پس اگر سایت شما دارای مطالبی با کیفیت بالا باشد، خود باعث می شود تا افراد به سایت شما لینک دهند. پس باز هم مهمترین گام، بالا بردن کیفیت مطالب سایت در موضوع مورد بحث آن است. (فراموش نکنید که رعایت قانون کپی رایت، اصلی واجب برای دوام دنیای آنلاین است.)

 

منابع بک لینک های خوب (good backlinks)

برای تبلیغ سایت و در واقع قرار دادن لینک سایت در سایتها و ویلاگهای مختلف، راههای بسیاری وجود دارد که مطمئناً معروف ترین و پرکاربردترین روش در بین وب مسترهای فارسی زبان، نظردهی در وبلاگها و وب سایتهای مختلف است. با درج نظر، آدرس سایت یا وبلاگ خود را نیز درج خواهیم کرد که می تواند برای ما بازدید کننده به ارمغان آورد اما راههای دیگری نیز برای درج لینک در سایتها و وبلاگهای مختلف وجود دارد:

 

  • فروم ها و تالارهای مرتبط با موضوع سایت شما: در فروم ها در بحثهای مرتبط با موضوع سایت خود حضور یافته و در امضای خود از نام و آدرس سایتتان بهره بگیرید. (البته قوانین فروم را هم در نظر داشته باشید.)

 

  • جوامع مجازی: جوامع مجازی بسیاری به زبان فارسی بوجود آمده است. با عضویت در آنها می توانید با افراد مختلف آشنا شده و آدرس سایت خود را به آنها بدهید. نیز در پروفایل خود در این سایتها، نام و آدرس سایتتان را بنویسید. همچنین می توانید در بحثهای مرتبط با موضوع سایت خود شرکت کنید.

 

  • Article Marketing: یکی از بهترین و مفیدترین راهها برای معرفی لینک. در این روش درباره موضوع مرتبط با سایت خود مقاله ای نوشته و آن را در سایتهای مخصوص درج مقاله رایگان، قرار می دهید. این سایتها بخشی به نام «درباره ی نویسنده» دارند که می توانید در این بخش، خود و سایتتان را معرفی کرده نیز لینک سایت را قرار دهید. اما خب دایرکتوری مقالات از سایتهایی است که در زبان فارسی کمتر دیده شده است (من که مورد مناسبی تا همین لحظه نوشتن این مقاله، پیدا نکرده ام.) پس …

 

  • نوشتن مقاله برای سایت دیگران: این هم روشی بسیار جالب است. و شاید در نوع خود روشی استثنائی برای گرفتن backlink. در این روش شما متعهد می شوید تا برای یک سایت مطلبی نوشته به این شرط که در این مطلب به سایت خودتان لینک داده شود. دقت داشته باشید که کلمات یا عباراتی را لینک کنید که در صفحه مورد نظر سایتتان، از کلمات کلیدی اصلی باشند. همچنین از درج این مقاله در سایت خودتان، خودداری کنید چرا که به خاطر درج مطلب تکراری از سوی گوگل اسپمر شناخته می شوید.

 

  • تماس با مدیر سایت: ساده ترین راه برای درج لینک در دیگر سایتها و وبلاگها همین است که با مدیر سایت یا وبلاگ تماس گرفته و به وی پیشنهاد دهید. برای این کار کلمات اصلی خود را در موتورهای جستجو امتحان کنید و با مدیران سایتهای نتایج جستجو، تماس بگیرید.

 

  • درج لینک به ازای پرداخت پول: سایتها و وبلاگهای پربازدید مرتبط با موضوع سایت شما، می توانند در قبال درج لینکتان پول بخواهند. دقت داشته باشید که پول پرداختی تان ارزش چیزی که به دست می آورید را داشته باشد. از پرداخت پول برای درج لینک در مزرعه های لینک بپرهیزید.
    مدتهاست که بحث بر سر کم ارزش کردن لینکهای پولی جریان دارد اما هنوزم که هنوز است (تا زمان نوشتن این مقاله) راه حل مناسبی یافت نشده است.

 

  • وبلاگ نویسی: یک وبلاگ درست کنید و درون آن مطالب مفید مرتبط با موضوع سایت خود قرار دهید و در بین متن به سایتتان لینک کنید. (البته دقت داشته باشید که مطالب وبلاگ و وب سایتتان متفاوت باشند. برای راه اندازی وبلاگ هم از سیستم مدیریت محتوای وردپرس کمک بگیرید.

 

بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ، بک لینک ، بک لینک – بک لینک رایگان بک لینک مجانی بک لینک افزایش بک لینک سایت بک لینک رایگان افزایش بک لینک سایت بک لینک مجانی بک لینک ساختن بک لینک خوب بدست آوردن بک لینک خوب

کانتنت سینگل 0000
کانتنت سینگل 000000 زیر پست بالای کامنت ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینگل 000 زیر کامنت ها بالای فوتر